Audio-Technica AT-LP120XUSB
Dizajni: Modern por plastik
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK është një pllakë rrotulluese e lehtë me një dizajn modern.
Konfigurimi: i shpejtë dhe pa dhimbje
Performanca: Dalje e shkëlqyer audio dhe mbështetje për formatin
Cilësia e zërit: Ndryshon nga sistemi në sistem
Përfundim
Çmimi: çmim i mirë për atë që ofron
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK vs Sony PS-LX310BT
Një opsion i shkëlqyer premium për audiofilët seriozë
Specifikimet
- Emri i produktit AT-LP120XUSB
- Marka e produktit Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Pesha 20,1 lbs.
- Dimensionet e produktit 17,8 x 13,86 x 5,57 inç.
- Ngjyrë argjendi dhe e zezë
- Motor Servo DC
- Drive Metoda e Drejtpërdrejtë
- Pjata rrotulluese prej alumini të derdhur
- Çift rrotullues >1,0 kgf.cm
- Frena elektronike e sistemit të frenimit
- Raporti i sinjalit ndaj zhurmës >50 dB
- Niveli i daljes para-amp "PHONO": 4 mV nominale në 1 kHz, 5 cm/sek Paraampi "LINE": 240 mV nominale në 1 kHz, 5 cm/sek
- Fitimi i paraampit të telefonit: 36 dB nominale, RIAA barazohet
- Funksioni USB A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz ose 48 kHz USB i përzgjedhshëm
- Kërkesa për furnizim me energji elektrike 120V AC, 60 Hz
- Tonearm i tipit tonearm i balancuar në formë S me guaskë të ndashme të kokës
- Gjatësia efektive e krahut 230,5 mm
- Mbinë 16 mm